SERVİS FİRMASI

Sevgili Velilerimiz,

Öğrencilerimiz 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılında “KUTLUCALAR A.Ş. TURİZM & TAŞIMACILIK” firması tarafından taşınacaktır.

Velilerimizin tanışmaları ve detay bilgileri görüşmeleri için firma yetkilileri,

9 Ağustos 2018 Perşembe

10 Ağustos 2018 Cuma

11 Ağustos 2018 Cumartesi

günleri saat 09:30 – 17:00 saatleri arasında Bilimsev Koleji Kampüsünde bulunacaktır.

Firma Yetkilileri iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

KUTLUCALAR A.Ş. TURİZM & TAŞIMACILIK

Murat Kutluca – Telefon : 0 532 506 84 57

Yeliz Kutluca  – Telefon : 0 544 570 10 70

www.kutlucalar.com

Kutlucalar Servis Taşımacılığı, 1999 yılından günümüze değin eğitimli personeli, uzman idari kadrosu ve konforlu, son model araçları ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedeflemiştir. Tüm çalışanlarımız ile  müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekteyiz.

Firmamız ve müşterimiz arasındaki hizmet alışverişindeki memnuniyet, firmamızın vereceği hizmetin sonraki dönemlerde de talep edilmesi açısından da oldukça önem taşımaktadır.

Bu noktada müşteriye en iyi hizmeti sunarak, en mükemmelini ortaya koyarak pazardaki devamlılığımız adına önemli bir duruş sergiliyoruz.
En iyi ve en mükemmel hizmette esas olan ise, hizmet alacak olanın hassasiyetinin çok iyi değerlendirilmesi ve verilen hizmetin müşterinin ihtiyaçlarının ötesinde ona yeni vizyonlar katabilmesidir.

Bu hizmet  anlayışı ile Kutlucalar Servisi olarak  Öğrenci & Personel taşımacılığı alanında  en güvenilir ve  en doğru hizmeti verdiğimiz inancındayız.

Saygılarımızla,

Hizmet Politikamız

Personel taşımacılığı, Öğrenci taşımacılığı ve Turizm taşımacılığı hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak , lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

Kalite Politikamız

Performansı yüksek araçlarla, en son teknolojiyi kullanarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetiyle, güvenli taşıma yapmaktır.

Misyonumuz

Hizmetlerimizde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden farketmek, katma değer yaratarak, yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe kurumsal anlayışımız ile edindiğimiz farklı yerimizi genişleterek korumak ve sektöre öncülük etmektir.